Przejdź do treści
Banner
Przejdź do stopki

Zamawianie posiłków i rejestracja

Zamawianie posiłków i rejestracja

Treść

Szanowni Państwo,

Od 04.05.2023 (czwartek) wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni. Wybierając przelew tradycyjny księgowanie na koncie trwa 3 dni!

W aplikacji będzie obowiązywał MIESIĘCZNY SYSTEM zamawiania posiłków - poniżej szczegóły:

Zamówienia należy składać maksymalnie do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego na miesiąc kolejny (po tym terminie nastąpi blokada zamówień).

Posiłki w przedszkolu serwowane są w godz.: 8:30 śniadanie, 11:30 zupa, 13.30 II danie, 15:15 podwieczorek. Prosimy o zamawianie posiłków zgodnie z godzinami pobytu dziecka. Nie ma możliwości, aby dziecko przebywało w przedszkolu, a nie miało zamówionego posiłku na dany czas.

Anulowanie zamówionych zestawów jest możliwe do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym wydanie posiłku.

Wybierając całodzienne wyżywienie, odmówić można tylko całodzienne wyżywienie, nie poszczególne posiłki

Nie zamówienie posiłku jest jednoznaczne z wcześniejszym odbiorem dziecka bądź późniejszym przyjściem do przedszkola (w szczególnych przypadkach)

Do kwoty całodziennego wyżywienia (diety podstawowej) zostanie doliczona kwota serwisowa  w wysokości 0,54zł.

Z dniem uruchomienia aplikacji, Przedszkole nie będzie pośredniczyć w zamawianiu i rozliczaniu posiłków. Informację o rozliczeniu oplat wyżywieniowych za miesiąc kwiecień otrzymają Państwo od Przedszkola wraz z opłatami za poby i zajęcia dodatkowe do 10.05.2023 r.

Przykładowo:

zamówienia na MAJ 2023 należy złożyć maksymalnie do 30.04.2023 (od 01.05. włączy się blokada składania zamówień na ten miesiąc).

Po tym terminie będą Państwo mieli tylko możliwość anulowania zamówionych posiłków do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym wydanie posiłku.

Na pierwsze 3 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na zapoznanie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 49,50, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy spłacić, aby móc złożyć kolejne zamówienie.

(Debetu nie widać na koncie, stan konta będzie 0zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli złożyć zamówienie do maksymalnie 49,50 zł)

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

Pozdrawiamy

30254