Przejdź do treści
Banner
Przejdź do stopki

Badania indywidualne z zakresu neurologopedii

Badania indywidualne z zakresu neurologopedii

Treść

Szanowni Państwo,

w ramach współpracy z Kliniką Neurologopedii Magdalena Mazur  przy ul. Grunwaldzkiej 387/2
w Poznaniu w dniach 19-26.06. 2023 r. w naszym przedszkolu przeprowadzone zostaną specjalistyczne badania przesiewowe przez panią mgr Magdalenę Mazur (neurologopedę i surdologopedę, dyrektor Kliniki Neurologopedii) oraz mgr Patrycję Świniarek (neurologopedę, specjalistę w Klinice Neurologopedii)  jak również Magdalenę Borkowską (studentkę podyplomowych studiów w zakresie logopedii Uniwersytetu WSB MERITO)

Badania indywidualne z zakresu neurologopedii:

- badanie otoskopem drożności przewodu słuchowego

- badanie tympanometrem (badanie właściwości ucha środkowego i trąbki słuchowej eustachiusza)

- badanie anatomiczne narządów mowy

- badanie funkcjonalne aparatu ustno-twarzowego (jedzenie, połykanie, gryzienie, picie)

- badanie toru oddechowego

- badanie zgryzu

Wszystkie informacje o klinice oraz o terapeutce znajdziecie Państwo na stronie www.klinikaneurologopedii.pl oraz www.enmot.pl

Podczas zorganizowanego spotkania w dniu  26.06.2023 r. o godz. 17:00 oraz 18:30 każdy rodzic otrzyma wyniki badań swojego dziecka wraz z omówieniem i możliwością indywidualnej rozmowy z terapeutką.

Koszt badań 25zł.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie zgód na wykonanie badań oraz przyniesienie ich do przedszkola wraz z opłatą do dnia 16.06.2023 r.

Zgody do pobrania  https://przedszkolenaszychdzieci.pl/pl/8534/0/badania-indywidualne-z-zakresu-neurologopedii.html lub w zakładce dokumenty.

30254