Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia. Od 8 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu. Jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni.

W związku z wciąż trwającą epidemią w oddziale wielkopolskim fundacji wprowadziliśmy hybrydową formę zbiórki. Do wyboru proponujemy Państwu:

• zbiórkę pieniężną do puszek Fundacji w Państwa instytucji. Pieniądze przeznaczymy na zakup artykułów dla dzieci w szpitalach,
  • tradycyjną zbiórkę zabawek w biurze Fundacji w Galerii Malta w Poznaniu. W tym roku zbieramy wyłącznie nowe maskotki, gry i puzzle. Na prośbę szpitali nie zbieramy artykułów szkolnych ani innych zabawek.