Festyn Rodzinny

W sobotę 22.06.2024r. odbył się „Festyn Rodzinny” w Wiejskim Domu Kultury "Koźlak" w Chomęcicach. Wspólna zabawa rozpoczęła się od przywitania wszystkich zebranych gości i zaprezentowaniu naszego hymnu przedszkola. Następnie mogliśmy podziwiać program artystyczny przygotowany przez dzieci uczęszczające na zającia dodatkowe prowadzonę przez firmę "Bamar". Dzieci wykonały układy taneczne, układy baletowe, pokaz sztuki karate i inne. Dalszą zabawę prowadził zaproszony zespół muzyczny oraz animatorki. Na dzieci i rodziców czekały przeróżne atrakcje min. tj., malowanie buzi, tatuaże, malowanie toreb, zabawy ruchowe Hobby Horse, loteryjka fantowa oraz fotograf. Największą atrkcją był pokaz magii. Nie zabrakło także wielu punktów gastronomicznych z przepysznymi ciastami, watą cukrową, popcornem i hot-dogami. Tego dnia wszyscy dobrze się bawili, zarówno dzieci jak i rodzice w dobrych nastrojach zakończyli ten dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.